اندام جذاب عروسی که برای ازدواج دومش ۶۹ کیلو لاغر کرد|جامعه ايراني

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است یکشنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۱۶ ق.ظ

اندام جذاب عروسی که برای ازدواج دومش ۶۹ کیلو لاغر کرد

عروس خانمها معمولا برای شب عروسی خود و لباس عروسیشان از مدتها قبل برنامه ریزی میکنند تا در ان شب از همیشه زیباتر به نظر برسند و بدرخشاند ! عروس خانم ماجرای ما بخاطر استرس زمان قبل از عروسی در مراسم ازدواجش ۱۲۷ کیلوگردم بود ولی توانست با کمک هیپنوتیزم به ۵۸ کیلو برسد !

اندام جذاب عروسی که برای ازدواج دومش 69 کیلو لاغر کرد+عکس

کاهش وزن چشمگير اين خانم در ازدواج دوم

يک عروس داراي اضافه وزن زياد پيش از برگزاري دومين مراسم ازدواجش، با استفاده از روش هيپنوتيزمي نيمي از وزن خود را کم کرد. او با اين هيپنوتيزم فکر مي کرد که تحت عمل جراحي حلقه گذاري معده قرار گرفته است.

ماجرا ازن قرار بود که خانم سارا پرايس ۳۳ ساله اهل کارپيلي زمانیکه ۱۲۷ کيلو وزن داشت در يک مراسم عروسی مشترک و همزمان با خواهرش در قبرس ازدواج کرد، او و خواهرش آماندا مراسم عروسي خود را در يک روز برگزار کردند.و همین سبب شد عروس ماجرای ما به خودش بیاید

اندام جذاب عروسی که برای ازدواج دومش 69 کیلو لاغر کرد+عکس

سارا در مراسم ازدواج اولش با لي هارت

عروس خانم ۱۲۷ کیلویی در مراسم ازدواجش پس از ديدن تفاوت زياد بين هيکل خود و خواهرش احساس شرمندگي کرد و تصمیم به لاغر شدن گرفت. ولي به گزارش پارسناز يک دهه گذشت تا او توانست بر اضافه وزن خود فائق شود و در جولاي سال گذشته با دومين همسرش باکاهش وزن چشمگیر و وزن مناسب ۵۸ کيلو ازدواج کرد.

تصميم جدي کاهش وزن سارا از شب سال نو ۲۰۰۹ شروع شد،زماني که دوستان عروس خانم با چشمانی خیره شده و متجب به هیکل بزرگ او نگاه میکردند در حالیکه سارا خانم در لباسي به شکل فرشته در جشن ظاهر شد و از هميشه نيز چاق تر شده بود. سارا با مشاهده شوکه شدن دوستانش در جشن، بسيار آزرده خاطر شد.

آن شب وي يک تصميم جدي براي زندگي اش گرفت. او مي گويد:”من مي دانم که اکثر عروس ها پيش از مراسم جشن سعي مي کنند چند کيلو لاغرتر کنند تا لباس براي آنها برازنده تر شود ولي من آنچنان پيش از مراسم استرس داشتم که مدام به نزديک ترين قنادي مي رفتم. يادم مي آيد که حتي در روز پرو لباس، انواع کيک ، کاکائو و… از سر راهم به منزل خريدم.”

اندام جذاب عروسی که برای ازدواج دومش 69 کیلو لاغر کرد+عکس

سارا در مراسم ازدواج دومش با ادام پرايس

سارا به نامزدش لي هارت که اکنون ۴۱ سال دارد گفت که قصد دارد پس از مراسم عروسي رژيم بگيرد.ولي هر بار نمي توانست پايبند هيچگونه باشگاه ورزشي و رژيم غذايي بماند. خواهر بزرگ او آماندا که اکنون ۳۸ سال دارد ديگر از تشويق و پيگيري او براي کاهش وزن خسته شده بود.

سارا مي گويد:”من آماده شنيدن نصيحت نبودم. آماندا تنها کسي بود که مي توانست به من بگويد که لازم است وزن کم کنم، ولي من گوش نمي دادم.”

از آنجا که آماندا نيز نامزد کرده و قصد ازدواج داشت ، اين دو خواهر تصميم گرفتند مراسم خود را در يک روز برگزار کرده تا هزينه کمتري داشته باشد. ولي سارا به خود اجازه نمي داد به اين حقيقت فکر کند که در کنار خواهر بسيار لاغرترش چه شکلي مي تواند پيدا کند.

اندام جذاب عروسی که برای ازدواج دومش 69 کیلو لاغر کرد+عکس

سارا در مراسم ازدواج اولش در قبرس

روز عروسی فرا رسید و عروس خانم چاق از گزند شوخیها و طعنه های مهمانان در امان نماند! به گزارش پارسناز در روز ازدواج شوخي هاي متعددي در اين مورد با وي شد و نظرات ظالمانه افراد را مي شنيد ولي  وي آن روز سعي کرد همه را نشنيده گرفته و تنها به همسرش و خوشبختي با وي فکر کند.

خانم سارا و همسرش لی در سالهای پس از ازدواج صاحب دو فرزند به نام هريسون ۸ ساله و مارشال ۷ ساله شدند، اين خانواده به دليل شغل لي که مهندس بود به فرانسه نقل مکان کرده و دوباره در دسامبر سال ۲۰۰۹ براي کريسمس به زادگاهشان بازگشتند و در جشن شب عيد بود که دوستان و اقوام، او را بعد از مدت ها با چاقي بسيار بيش از حد مشاهده کرده و تعجب آنها کاملا از چشمانشان خوانده مي شد.

سارا که به خاطر برخورد اطرافیانش دلگیر شده بود پس از بازگشت به فرانسه سعي کرد تصميم کاهش وزن را با جديت پيگيري کند تا آنکه با روش هيپنوتيزم درماني آشنا شد که در آن به نوعي مغز فريب خورده و فرد تصور مي کند معده اش حلقه گذاري شده است (کوچک کردن معده با حلقه) در نتيجه نمي تواند زياد بخورد. او براي انجام این روش درمانی با فرزندانش به اسپانيا سفر کرد و بايد با قدرت تجسم و تصويرسازي شکم بسيار بزرگ خود را همانند يک توپ گلف تصور مي کرد و طبق آن غذا مي خورد.

سارا با استفاده از این روش جدید و جالب در طي مدت يک سال توانست وزن بسيار زيادي کم کند، او شروع به خوردن ماست و سالاد کرد به گونه اي که گويي واقعا تحت عمل جراحي معده قرار گرفته بود. به گزارش پارسناز رژيم غذايي سارا تنها حاوي مرغ و سبزيجات بود و چهار بار در هفته به باشگاه ورزشي مي رفت. تا جايي که براي اولين بار در طول سال هاي بزرگسالي توانست لباس هاي خواهرش آماندا را قرض گرفته و بپوشد.

ولي همزمان با کاهش وزن ، سارا از درون نيز تغيير کرده بود و زندگي مشترک آنها متزلزل شده و در نتيجه در آوريل سال ۲۰۱۲ از لي جدا شد، گرچه وي هنوز به عنوان پدر بچه ها در زندگي آنها حضور دارد.

در اواخر آن سال وي با چند تن از دوستان دوران مدرسه اش به صورت اتفاقي برخورد کرد ، آنها دوستي به نام ادام پرايس ۲۶ ساله داشتند و کم کم از طريق آنها بيشتر با او آشنا شد .سارای ۴۱ ساله عاشق همسر جدیدش که تنها ۲۶ سال سن داشت شد و در نهايت در جولاي ۲۰۱۵ با وي ازدواج کرد ولي اين بار ظاهر او کاملا با ازدواج قبلي او تفاوت داشت.No comments yet.

Leave a comment

باید خارج شده است در بنابراین شما می توانید دیدگاه »است.