باسن تقلبی دردسر آفرید + عكس

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است پنج شنبه, ۱۵ بهمن, ۱۳۹۴ در ساعت ۷:۴۵ ق.ظ

باسن تقلبی دردسر آفرید + عكس

باسن تقلبی دردسر آفرید  + عكس

باسن تقلبی خواهر عروس در جشن شاهزاده معمولا در جشنهای عروسی نزدیکان بیش از بقیه افراد خودنمایی می نمایند.بلاخره اقوام درجه یک هستند و جشن متعلق به انهاست و هر کس به طریقی سعی دارد در این روز بدرخشد.اما در این بین بانوان نزدیک عروس و همچنین ساقدوشان به دلیل حساسیت مراسم بیش از دیگران خودنمایی می نمایند.

گذشته از جراحیهای زیبایی یک کیلو مواد ارایشی را نثار خود می نمایند تا یکی یک دونه باشند. اما اگر این جشن متعلق به خانواده های ثروتمند باشد مراسم با هیبت و طمطراق خاصی برگزار می گردد.وظایف تقسیم بندی شده و از قبل ساقدوشان و افراد همیار عروس و داماد مشخص شده اند.

باسن تقلبی دردسر آفرید  + عكس

در مراسم ازدواج یکی از ثروتمندان بریتانیا یکی از نزدیکان عروس دچار اشتباه فاحش شد.اشتباهی که اکنون توسط کارشناس سلطنتی فرانسه رو شده است.در سال ۲۰۱۱ در مراسم ازدواج شاهزاده ویلیام و خانمش کیت میدلتون اتفاق جالبی به وقوع پیوست.در آن زمان کسی از راز خبر دار نبود تا اینکه امسال توسط استفانی برن بر ملا شد.در مراسم جشن عروسی ویلیام خواهر کیت یعنی پیپا میدلتون به عنوان ساقدوش عروس ایفای نقش می نمود.

او از روز قبل به هر طریقی سعی نموده بود در روز مراسم خوش ظاهر باشد.بلاخره همه میهمانان از خانواده های ثروتمند بریتانیا هستند.خانم پیپا لباسی را به تن نموده بود که توسط خیاط معروف الکساندر مک کوئین دوخته شده بود.خانم پیپا تا انزمان در جامعه شناخته شده نبود

اما از هنگامی که به عنوان ساقدوش خواهرش ایفای وظیفه نمود تصویر او از میلیونها تلویزیون در حال پخش بود.از انزمان بود که روی زبانها افتاد و در کوچه و بازار حرف و حدیث او بود.اما روز دوشنبه هنرمند سلطنتی آقای برن که در سراسر اروپا معروف است راز تقلبی بودن باسن خانم را بر ملا نمود.No comments yet.

Leave a comment

باید خارج شده است در بنابراین شما می توانید دیدگاه »است.