تغییر جنسیت کامل مرد ۵۶ ساله که زن و بچه دارد|جامعه ايراني

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است دوشنبه, ۲۸ دی, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۰۶ ق.ظ

 تغییر جنسیت کامل مرد ۵۶ ساله که زن و بچه دارد

تغییر جنسیت کامل مرد ۵۶ ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

این مرد ۵۶ ساله ایتالیایی ، ۱۳۰۰۰ $ در زمان بيکار و تنبلی خود خرج کرده و قصد دارد بازهم خرج عمل زیبایی کند.جالب اینجاست که این مرد اگرچه بعد از ازدواج تصمیم به تغییر جنسیت گرفت و نقشش از شوهر بودن به هم اتاقی و خواهر بودن تغییر یافت اما همسرش از او طلاق نگرفت و Fulvia و همسرش ماريسا عاشقانه باهم مانند دو خواهر زندگی میکنند!!

این مرد حالا با عوض کردن نوع جنسیت خود دیگر هیچ نوع رابطه جنسی با زنش نمی تواند داشته باشد و این زوج حالا همانند دو خواهر با هم زندگی می کنند.

FULVIA پلگرينو ۷۶۰۰۰ $ در جراحي پلاستيک سپري کرده است و متوقف نخواهد شد این شخص که بعد از ازدواج با همسرش ، از مرد به زن تغییر جنسیت داده دست از جراحی پلاستیک برنمیدارد تا به گفته ی خودش به بهترین شکل ممکن در بیاید ! به گزارش ایران ناز او میخواهد با جراحی پلاستیک به کمال برسد!

Fulvia که سابقا جنسیت او مرد بوده و ۱۶ سال پیش و بعد از ازدواجش به زن تغییر جنسیت داده در بین عمل های جراحی پلاستيک فوق العاده  تا به حال چهار عمل جراحي ايمپلنت سينه انجام داده تا اندامی زنانه و سکسی داشته باشد.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

این زن تغيير جنسيت داده شده، تا به حال بيش از ۱۵۰ بار استخوان گونه و لبش را با مواد پرکننده جراحی زیبایی کرده است، او از چهار ايمپلنت سينه، و دو دوره از ليپوساکشن بهره برده و جالب اینکه به گزارش ایران ناز این زن تغییر جنسیت یافته  حالا از پشتيباني کامل خانمش برخوردار است.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

شايان ذکر است، ماریسا همسر Fulvia است، Fulvia خوشحال تر از قبل از تغییر جنسیت و ظاهر بدن خود است. Fulvia گفت: “من با بدن کامل” من هستم، دليل این جراحی های زیبایی آن است که بدنم کامل نيست. کمال چيز ديگري است. “اما او احساس مي کند هنوز هم جا براي بهبود وجود دارد

Fulvia میگوید فقط پانزده ساله بود که او براي اولين بار متوجه شد باید تغییر جنسیت بدهد.او برای تغییر و تحول در اندامشپ  £ ۵۲،۰۰۰ در انتقال از مرد به زن خرج نموده است.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

Fulvia  در تلاشش برای کمال تا به حال بيش از ۱۵۰ باز از پرکننده گونه و لب استفاده کرده است.وی اگر چه از ۱۵ سالگی متوجه نیازش به تغییر جنسی شد اما  ترس از خانواده سخت مذهبيش و پدرش که کشیش روحاني بود، احساسات خود را يک راز نگه داشته و بروز نداده بود.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

او گفت: “من با خانواده ام که بسيار کوتاه فکر و بسيار مذهبي بودند زندگي مي کردم.”من هرگز نمي خواهم وضعیت من آشکار شود دليل آن این بود که با وجود پدر من ، این وضعیت و تعغییر غير ممکن بود.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

Fulvia بيشتر شبیه به زنان لباس زنانه میپوشید اما پدرش با وی به شدت مخالف بود . وی در مورد رفتار و احساس پدرش میگوید او”صاحب سه پسر بود و او تنها سه پسر میخاست! “

این فرد با عذابی که میکشیده سالها صبر کرده و   ۳۲ سال پيش ازدواج نمود.اما  Fulvia مخفیانه به باشگاه همجنسگرایان میرفت و کرست میپوشید !! او برای راحت زنگی کردن گاراژ خانه اش را تبدیل به التاقی برای مخفی ماندن رازش کرده بود.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

او گفت: ” احساس من در بدن من به دام افتاده بود. من خود واقعی ام را در گاراژ مخفي مي کردم وبا آرايش به آرامش میرسیدم و ظاهرم در لباس پوشيدن و آرایش مانند يک زن بود.”من هرگز این شکل و وضعیت را در بیرون از خانه و جلوی خانواده نشان نمیدادم چون بخاطر ان شرمنده میشدم.”

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

Fulvia و ماريسا ۳۲ سال پيش در زمان آشنایی و ملاقات “در نهايت شانزده سال پيش یعنی در سال(۲۰۰۰) Fulvia نمي تواند این مخفی کاری را تحمل کند و  به گزارش ایران ناز همسرش ماريسا اعتراف میکند که به باشگاه همجنسگرایان میرفته تا بتواند با مردان لاس بزند و از او خواست بگذارد شوهرش تغییر جنسیت به زن بدهد.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

او گفت: “بديهي است ماريسا آرامشش را برای یک لحظه از دست داده ، این چیزی نیست که انسان به راحتی قبول کند!

 Fulvia  روش هاي بي شماري براي رسيدن به نگاه مردان به اندام زنانه اش استفاده نموده اوبيش از اندازه بوتاکس تزریق کرده و لبان خود را برجسته نمود.  Fulvia  € ۱۲،۰۰۰ برای زیبایی باسن و تکميل جراحی نمای پشت بدنش صرف کرده .وی در مورد همسرش میگوئید”امروز ماريسا و من چيزي بيش از دو خواهر هستیم.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

“ما با هم زندگي مي کنیم، ما مثل دو مردم عادي استدلال مي کنیم اما زن و شوهر  بودن را دوست نداریم.”Fulvia  با دريافت هورمون درماني و به دنبالش جراحي پلاستيک عمل تغییر جنسیتش را آغاز کرد.و همسرش ماريسا يک روانشناسبراي کمک به او برای وفق پیدا کردن شرايط با زندگي جديد خود به خانه اورد.اما در حالي که ماريسا تغییر جنسیت شوهرش Fulvia را تحمل کرد ولی پدر و مادر او از تحمل وضعیت وی خود داری کردند و او را طرد نمودند.

Fulvia که یک نوبت دیگر برای جراحی بینی خود برنامه ریزی مینمودبا صدایی زنانه تر گفت: “پدر من از همسر من خواسته تا با ارسال مقاله و فرمی به يک موسسه رواني از انها بخواهد با هیپنوتیزم و روان درمانی، ذهن من را تغيير دهند.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

“اين بسيار سخت بود، زماني که پدرم فوت کرد آنها اجازه ندادند که ما به تشييع جنازه اش برویم به اين دليل که آنها از وجود من شرمنده میشدند.تنها کساني که قبولم کردند برادرانم بودند.”

اما با وجود نابساماني خانواده اش، Fulvia شروع به جراحی های افراطي خود  با ايمپلنت سينه،  بيني و کشيدن صورت در سال ۲۰۰۴ نمود تا نگاه بیشتری از مردان به خود جذب کند.سه تقويت بيشتر پستان پس از ليپوساکشن، مواد متعدد در گونه ها و لب هاي او و بالا بردن لب ۲۲٫۰۰۰ £.برایش آب خورد!

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

اما Fulvia، که تا قبل از آن در یک رستوران کار میکرد سالهاست هیچ کاری نمیکند.او اسلحه او، اتومبيل و يک خانه در فرانسه فروخته شده به براي جراحي گران قيمت خود را پرداخت.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

عکسی از مراسم ازدواج Fulvia مردی که حالا تبدیل به زن شده با خانم ماریسا را در بالا مشاهده کردید . به گزارش ایران ناز Fulvia در مورد واکنش مردم گفت: “من در حال حاضر دلقک شده ام. آنها به من خیره میشوند، آنها در مورد من صحبت میکنند، آنها شروع به داستان سازی در مورد من کرده اند که من يک زن روسپي هستم !”دوستان من همه از بين رفته و ترکم کرده اند- آنهامرا و پوششم را قبول نمیکنند.”من نمي تواند بدون ماريسا سر کنم و  آنچه که لازم است را بدون او انجام دهم. او هميشه در اينجا با من است.

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)

“اما با وجود اين مشکل مواجه Fulvia با وسواس دیوانه وارش برای عمل جراحی پلاستیک بیشتر و بیشترش ،از جان خود گذشته .

او گفت: “من مي خواهم به مانند الانا استار، يک ستاره پورنو فراجنسيتي آمريکايي باشم !”جراحي زيبايي مانند یک داروست.من به همینقدر جراحی پلاستیک قانع نیستم.”من در اينجا توقف نخواهم کرد بلکه مي خواهم بازهم  به جلو بروم، زيرا بدنم بی عیب و نقص نیست و اين کامل نيست. اگر من به بهترین وضعیت ظاهری برسم شاید متوقف شوم! “

تغییر جنسیت کامل مرد 56 ساله که زن و بچه دارد! (عکس)No comments yet.

Leave a comment

باید خارج شده است در بنابراین شما می توانید دیدگاه »است.