دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است یکشنبه, ۲ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۳۱ ق.ظ

 دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن

دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن

ملکه زیبایی آمریکا به اتهام تهیه و انتشار عکسهای مستهجن و عریان از کودکان دستگیر شد . تفنگدار معروف آمریکایی که ملکه زیبایی سالهای پیش آمریکا نیز بود جامعه آمریکا را شوکه کرد ! به گزارش پارس ناز متهم «مگان برناآلت» زن ۲۵ ساله تصاوير مستهجن از کودکان چهار ساله گرفته و در ازاي در اختيار گذاشتن عکس‌ها به يک تفنگدار امريکايي پول هنگفتي دريافت کرده است. دادستان پرونده مي‌گويد: عکس‌ها اغلب متعلق به يک دختربچه چهار ساله بوده است که مورد سوء‌استفاده اين زن قرار گرفته است. پليس اف.‌بي.‌آي چهارشنبه گذشته اين زن را بازداشت کرده است. پليس گفته است: در پي دستگيري اين زن، تفنگدار دريايي نيز تحت بازداشت قرار گرفته است اما نام و جزئيات دقيقي از متهم ديگر منتشر نشده است.

دستگیری ملکه زیبایی بخاطر انتشار تصاویر مستهجن+عکس

هنوز مشخص نيست که چه حکمي براي اين تفنگدار دريايي در نظر گرفته شده است. پليس اف.‌بي.‌آي مي‌گويد: اين ملکه زيبايي با قرار وثيقه ۱۰۰ هزار دلاري در زندان خواهد بود. مگان به عنوان ملکه زيبايي منطقه اورنج کانتي در سال ۲۰۱۴ ميلادي شناخته شده است.

اطلاعات پليس مي‌گويد: اين زن به عنوان يک فعال کليساي مسيحيان نيز داوطلب بوده است و مدام به کليسا رفت و آمد داشته و اکثر قربانيان خود را از ميان کودکاني که به کليسا مي‌آمدند، انتخاب کرده است.No comments yet.

Leave a comment

باید خارج شده است در بنابراین شما می توانید دیدگاه »است.